Кроковок Женски Девојки Зимски Топли Чизми До Глужд Нелизгачки Мокасини Со Врвки Влечки Нејасна Удобност Пријатни Влечки Мокасини

Кроковок Женски Девојки Зимски Топли Чизми До Глужд Нелизгачки Мокасини Со Врвки Влечки Нејасна Удобност Пријатни Влечки Мокасини

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ● ТОПЛО дизајнирано СО убав горен дел од велур мирко со грб што дише, што ќе ги одржува вашите стапала убави и здрави без разлика дали се во чорапи или боси стапала. Содржина На Пакетот : .

Параметри на производот

Стоката во категоријата