Рузвелт Диме БУ

Рузвелт Диме БУ

Во магацинот.
DEN 247.20
Тековен:

Убав Брилијантен Нециркулиран Рузвелт Диме! Монета Нагласува : Содржи .0723 мл сребро. Монетите се спакувани во заштитно пакување. Аверс : Го Прикажува профилот На Френклин Д.Рузвелт. Обратно : Се Одликува со маслинова гранка, факел и дабова гранка, од лево кон десно. Заштитете ги вашите монети од отпечатоци од прсти со додавање на овие памучни ракавици во вашата нарачка. Додадете ја оваа Брилијантна Нециркулирана 90% Сребрена Рузвелт Пара во вашата кошничка денес!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата