Фиа Ад. СП88-СИВА ФИЈАСП88-СИВА 10-ЕКСПРЕС САВАНА СЕДИШТЕ ЗАШТИТНИК ПРИЛАГОДЕНО СЕДИШТЕ ПОКРИТИЕ, ПРЕД КОФА СЕДИШТА СИВА

Фиа Ад. СП88-СИВА ФИЈАСП88-СИВА 10-ЕКСПРЕС САВАНА СЕДИШТЕ ЗАШТИТНИК ПРИЛАГОДЕНО СЕДИШТЕ ПОКРИТИЕ, ПРЕД КОФА СЕДИШТА СИВА

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Фиа Ад. 10-16 ЕКСПРЕС/САВАНА СЕДИШТЕ ЗАШТИТНИК ПРИЛАГОДЕНО СЕДИШТЕ ПОКРИТИЕ, ПРЕД КОФА СЕДИШТА Сива Седиште Покритие Седиште Заштитник Прилагодено Седиште Заштитник Седиште Прилагодено Седиште Заштитник Седиште; Поли-Памук; Сива; Кофа Седишта; Високо-Назад w / Потпирачи за Раце; 33 во Високи Потпирачи за Грб; КАРАКТЕРИСТИКИ : Дизајн За Крајната Заштита На Седиштата Во Тешка Комерцијална Употреба. Напредниот Дизајн Создава Динамична Состојба На Уметничкиот Ентериер. Комерцијална Оценка; Двојно Зашиена Поли Памучна Ткаенина. Целосна Ултравиолетова Заштита. Форма-Одговара Заврши Околу-Дизајн. Повеќенасочни Калапи За Истегнување На Контурите На Седиштето. Лесно Инсталирање со супер-ЗАФАТ На Системот За Прицврстување Отпорен на Лизгање. Инсталира Во Минути Без Потребни Алатки. Возилото Е Тестирано Пред Моторот. Повеќе од дваесет и пет години Фиа е лидер во квалитетно и иновативно текстилно инженерство за автомобилскиот резервен пазар. Со главниот фокус на крајниот корисник, Фиа разви иновативни дизајни и во внатрешни и во надворешни сопствени додатоци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата