Момени Лима Племенска Област Килим

Момени Лима Племенска Област Килим

Во магацинот.
DEN 6016.00
Тековен:

Колекцијата Лима користи суптилен модерен пристап за да даде утешна изјава. Од едноставни до сложени дизајни, секој кадифен килим има вистинска количина на сјај за да создаде пријатна атмосфера. Лима има способност да создаде секојдневна, но елегантна средина. Внатрешен Килим. Произведено во Израел. Машина Направена. Материјал : Полиестер и Полипропилен. Висина На Купот : 0,75".

Параметри на производот

Стоката во категоријата