Едноставноста Ја Промашува Големината 14-Неверојатна Шема На Панталони, Секоја Од Нив

Едноставноста Ја Промашува Големината 14-Неверојатна Шема На Панталони, Секоја Од Нив

Во магацинот.
DEN 1427.20
Тековен:

Едноставност Промаши И Мис Ситни Неверојатни Фит Панталони (14, 16, 18, 20, 22) : Тенки панталони со преден дел од мува, контуриран појас и предни џебови за сечење поединечни парчиња шема вклучени за тенок, просечен и заоблен материјал за вклопување : хартија Создадете свои работи со оваа шема На Едноставност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата