Котон Де Тулеар Куче Американско Знаме Знаме Платно Куќа Големина

Котон Де Тулеар Куче Американско Знаме Знаме Платно Куќа Големина

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Тешко Знаме Со Големина На Полиестерска Куќа што мери приближно 28 х 40 инчи. Ова е знаме на столбот на ракавот што ќе одговара на стандарден декоративен столб на знамето. Печатени од двете страни на ткаенината со едната страна што ја отсликува другата страна. 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел Од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Параметри на производот

Стоката во категоријата