Богатствата На каролина Џек Расел Териер Денот На Благодарноста Стакло Сечење Одбор Големи

Богатствата На каролина Џек Расел Териер Денот На Благодарноста Стакло Сечење Одбор Големи

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Каролини Богатства BB2008 LCB Џек Расел Териер Благодарноста Стакло Сечење Одбор Голем, 12h x 16w, разнобојни Стакло Сечење Одбор Голем кој раса специфични Џек Расел териер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот Денот на Благодарноста со оваа Декоративна Табла за Сечење На Денот на Благодарноста. Голем Калено Стакло Сечење Одбор Од Каролини Богатства шарени кујна производ линија е отпорна на топлина и треба да биде само миење раце. Оваа даска за сечкање е светла и шарена. Оваа табла за сечење е изработена од калено стакло. Овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени уметници. Таблата е висока 15 инчи и долга 12 инчи. Тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Тие се отпорни на топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи! Аглите се заоблени за да помогнат во заштитата на таблата. Вклучени се браници за стапала за да се одржи даската за сечење на место додека се користи. Сечење одбори се печатени и . Оваа Табла за Сечење е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Голем Калено Стакло Сечење Одбор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата