Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Четкан И Закосен Раб Бенд

Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Четкан И Закосен Раб Бенд

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Задебелен, убав и безвременски, ова е елегантен бенд од нерѓосувачки челик. Се одликува со закосени рабови и полукружен профил. Овој стилски бенд широк 10мм е одличен избор за секоја пригода, дење или ноќе. Сигурно ќе се негува во годините што доаѓаат оваа лента е достапна во големина на прст 14. Метална Тежина : 11,57 грама. Тип На Накит : Мода. Прстен Стил : Купола Свадба Бенд. Накит Заврши : Четкани. Пол : Унисекс. Метал : Нерѓосувачки Челик. Метална Боја : Бела.

Параметри на производот

Стоката во категоријата