Бамбус Мазен Регенератор Против Разлетување Од Алтерна-67. Оз Регенератор

Бамбус Мазен Регенератор Против Разлетување Од Алтерна-67. Оз Регенератор

Во магацинот.
DEN 896.00
Тековен:

Што е Тоа : Алтерна Бамбус Мазен Регенератор Против Разлетување со Органска Големина на бамбус : 8,5 мл-Алтерна Бамбус Мазен Регенератор Против Разлетување; Големина : 33,8 мл-Алтерна Бамбус Мазен Регенератор Против Разлетување; што е Тоа : Алтерна Бамбус Мазен Регенератор Против Разлетување со органско масло од бамбус и кенди за силна, елегантна коса без разлетување. Што прави : овој регенератор богат со хранливи материи, ултра навлажнувачки парабен и без натриум хлорид ги зајакнува фоликулите и ја внесува секоја влакно со интензивна хидратација за да ги скроти расцепените краеви и да го исфрли разлетувањето за елегантна, сјајна коса која изгледа и се чувствува здраво. Исчистете ја косата, отстранете го вишокот вода и масирајте во должини. Исплакнете. За најдобри резултати, започнете со Бамбус Мазен Шампон Против Разлетување. Достапни Опции за производи се како што следува : Големина : 67,6 мл - Алтерна Бамбус Мазна Големина На Регенератор Против Разлетување : 8,5 мл-Алтерна Бамбус Мазна Големина Против Разлетување : 33,8 мл - Алтерна Бамбус Мазен Регенератор Против Разлетување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата