Униројал Тигар Шепа Турнеја А С ДТ Цела Сезона 255 45Р 100В Патничка Гума

Униројал Тигар Шепа Турнеја А С ДТ Цела Сезона 255 45Р 100В Патничка Гума

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Униројал Тигар Шепа Турнеја А/С ДТ 255/45Р19 100вовервју Тигар Шепа Турнеја А/с ДТ Од Униројал е гума за сите сезони за купеа и седани. Изградена со технологија На Тру Форма која промовира подолг век на шарите, широките Жлебови На тигарската Шепа и цврстите блокови на рамената ја зголемуваат влечната сила и перформансите во суви, влажни и лесни зимски временски услови. Дизајниран за употреба на купеа и седани. Се одликува со Технологијата На Тру форма На Униројал која промовира подолг век на траење на шарата со намалување на нерамномерното абење. Широките периферни жлебови и уникатната шема на шарите ја отстрануваат водата од гумата за подобро влечење и перформанси при влажно време. Цврстите блокови на рамената го зголемуваат ракувањето и стабилноста. Моделот на шарите овозможува подобро влечење во суви, влажни и лесни зимски временски услови. Големина : 255/45Р19. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата