Чинук Биви Торба Мумија Вреќа За Спиење

Чинук Биви Торба Мумија Вреќа За Спиење

Во магацинот.
DEN 807.20
Тековен:

Целта На Основата На Чинук Биви е едноставна : да се обезбеди прифатлива, водоотпорна заштита во многу компактен и лесен пакет. Практичен додаток на секое пакување кога е загрижувачко потенцијалното лошо време.Карактеристики : - Водоотпорна Најлонска ткаенина со облога од 3000 мм - Фабрички ленти се целосно водоотпорни-Контурна хауба и удобна пространа кутија за нозе - Вклучува вреќа со работи - Ултралесна И Водоотпорна Спецификации : - Големина : 88" х 36"- Вкупна Тежина : 1 фунти. Чинук Биви Торба (База Биви).

Параметри на производот

Стоката во категоријата