Тахо Џои Модерна Бушава Област Килим, 6 '7 8 ' 7

Тахо Џои Модерна Бушава Област Килим, 6 '7 8 ' 7

Во магацинот.
DEN 2207.04
Тековен:

Висина на купот : 1. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата