Огледало Компатибилен Со 2005-Buick Привлечност Лакрос Лево Возачот Страна Сликарство Кул-Vue

Огледало Компатибилен Со 2005-Buick Привлечност Лакрос Лево Возачот Страна Сликарство Кул-Vue

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Автоматско Затемнување : Без Автоматско Затемнување Откривање На Слепи Точки : Без Функција За Слепа Точка Вградено Сигнално Светло : Без Сигнално Светло/Завршница : Тип На Преклопување Што Може Да Се Наслика : Работа Со стакло Што Не се преклопува : Моќно Стакло Загреано : Не-Загреана Меморија Потсетиме : Без Меморијапроизвод Одговара : Вклучено Е Директно Светло За Лопатка : Без Продадено Светло За Локва : Продадено : Продадено ИНДИВИДУАЛНОПРЕПОРАЧАНА Употреба : Огледалата За Замена На Ое Се Вашите Најприфатливи Огледала За Замена На Ое И Тие Се Произведени Од Најквалитетни Материјали Отпорни На Корозија За Да Ги Издржат Сите Видови Временски Услови. Кул Вуе е специјализиран за производство на огледала за сите изработки и модели на возила; Нашите огледала минуваат низ ригорозни временски услови, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате огледала со највисок квалитет. Поддржан од 1-годишна ограничена Гаранција за Кул Вуе-Не можете да погрешите Со Огледалата На Кул Ву!Брановите линии на Огледалните Очила не треба да се користат за да се идентификуваат Загреаните Огледала бидејќи се повеќе и повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала.Компатибилен со следниве возила : Локација : Возач Страна година (и) Направи Модел Трим 2008 Буик Привлечност Супер 2005-2008 Буик Allure CX, CXL, CXS 2008 Buick Lacross Супер 2005-2008 Buick Lacrosse CX, CXL, CXS Oe Број : 15886519. Број на линк : ГМ1320305. Размена На Дел Број : 15886519 ГМ1320305.

Параметри на производот

Стоката во категоријата