Леново Тинквизија 23.8) Целосен ХД Лцд Монитор, 16:9, Равен Блек

Леново Тинквизија 23.8) Целосен ХД Лцд Монитор, 16:9, Равен Блек

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Иновативен и елегантен со ултра тесна рамка и ултра тенок профил од 7,5 мм, Think Vision X24 ќе биде централен дел на секој простор на бирото. Одликувајќи се со Нео-Сечилото од следната генерација 23,8 инчен панел, X24 користи уникатна претходно обложена метална површина технологија наместо традиционален заден капак што го подобрува премиум дизајнот. Нудејќи не само форма над функцијата, X24 има и ah-IPS панел со Целосна HD резолуција што ги прави сликите живописни и добар квалитет на сликата дури и под агол на гледање од 178 степени. Опциите за поврзување се дигитални со Display Port и HDMI. Исто така, има стилски и цврст хромиран држач кој е прилагодлив за навалување за ergономско гледање. Леново Think Vision X24 23.8") Целосен HD LCD Монитор, 16 : 9, Raven Black е енергетски ефикасен со минимално производство на топлина за да се обезбеди продолжена, удобна употреба. 23.8 " големината на екранот што може да се види прикажува филмови, игри и фотографии со впечатлива јасност. 3.000.000 : 1 сооднос на контраст за јасно и остро гледање. Избегнува ленти и замаглување во сцените со акција и видео игри со 7 време на одговор на мс. Обезбедува волшебни визуелни слики со нивоа на осветленост од 250 Гниди. 23.8 " големина на екранот со резолуција 1920x1080 обезбедува мајчин приказ На целосни hd видео извори без никаква деградација поради технологиите за земање примероци. Лер технологијата за задно осветлување нуди визуелна брилијантност со максимална ефикасност. 1920 х 1080 максимална резолуција за зачудувачки, жив резултат со оптимална употребливост на гледање. 16 : 9 резолуција со широк екран совршен за гледање филмови, играње видео игри и продолжување со канцелариска работа. HDMI интерфејсот ви овозможува да се поврзете со различни HD уреди, вклучувајќи конзоли за игри, blu-ray плеери, Лаптоп Компјутери, дигитални фотоапарати и многу други за крајниот вистински дисплеј со висока дефиниција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата