Колекцијата Ступел Дома Декор Сина Сива И Бела Свежа Фарма Кафез Слободен Преголеми Испружени Платно Ѕид Уметност, 1. 30

Колекцијата Ступел Дома Декор Сина Сива И Бела Свежа Фарма Кафез Слободен Преголеми Испружени Платно Ѕид Уметност, 1. 30

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Колекцијата За Декор На Домот Ступел Свежа Фарма Кафез Слободен Ѕид Уметност носи шармантен, рустикален акцент во секоја просторија благодарение на симпатичниот графички дизајн на свињи. Оваа уникатна ѕидна уметност на платно вклучува мотив за типографија кој наликува на гроздобер рекламен знак за забавен завршен допир. Изберете од достапни големини. За внатрешна употреба. Свеж дизајн на типографија на фарма со свинска графика. Уметнички принт на платно. Испружена на рамка. Уметнички дела Од Мили вила.

Параметри на производот

Стоката во категоријата