Класичен Додатоци Четворка Хив Кабина Комплет, Одговара Кавасаки Мазга 4000, 4х4, Дизел, Камо

Класичен Додатоци Четворка Хив Кабина Комплет, Одговара Кавасаки Мазга 4000, 4х4, Дизел, Камо

Во магацинот.
DEN 2383.20
Тековен:

Куќиштето На Кабината Quad Gear RIV со Класични Додатоци обезбедува тешка Ткаенина Protek X6 со водоотпорна подлога и надворешна обвивка за максимална заштита од временски услови и триење. Кога ќе купите класичен додаток пауерспортска корица не добивате само покривка; купувате и душевен мир. Не само што ќе бидете заштитени од елементите, туку ќе бидете заштитени со најлесната гаранција во индустријата. Ако вашиот производ не успее во гарантниот период, побарајте не преку интернет и искористете ја нашата програма За гаранција Без Проблеми поддржана од нашиот тим за услуги на клиенти со седиште во САД. Одговара На Кавасаки Мазга 4000, 4010 4х4, 4010 4х4 Дизел (2015 модели и постари). Двегодишна ограничена гаранција. Тешка Ткаенина Protek X6 со водоотпорна подлога и надворешна обвивка за максимална заштита од временски услови и триење. Голем ултра јасен материјал на шофершајбната, вратите и задниот прозорец за одлична видливост. Вклучува лепило поддржан рип-и-зафат за понатамошно обезбедување на куќиштето на ВАШИОТ ХИВ. Монтира во ролна кафез со кликнете затвори ремени и рип-и-зафат јазичиња. Вратите може да се вратат назад или целосно да се отстранат за лесен пристап до кабината и вентилација во потопло време. Подобрен систем за вентилација за дополнителна циркулација. Ја одржува кабината чиста и сува во складиштето.

Параметри на производот

Стоката во категоријата