Нема Граници Беспрекорен Резервоар На Јуниори

Нема Граници Беспрекорен Резервоар На Јуниори

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Елегантен резервоар добива метално ажурирање со овој беспрекорен врв Без Граници. Обложете го овој светкав стил под врвови со низок крој или под вашата омилена јакна за модерен талент. Материјал : 90% Најлон/7% Спандекс/3% Други Влакна. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина S. Fit : Опремен. Деколте : Лажичка вратот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Без Ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : Метална ткаенина . Мук Лук Дуксер За Спиење Кошула За Жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата