Заштитен знак Ликовна Уметност Убава Во Розова Бр. 2 Платнена Уметност Од Хилма Коелма

Заштитен знак Ликовна Уметност Убава Во Розова Бр. 2 Платнена Уметност Од Хилма Коелма

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Уметник : Хилма Коелмасубјект : Животински Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Галерија Ова подготвено за закачување, уметничко дело завиткано во галерија содржи импресионистичка слика на фламинго. Истакнати Бои : Светло Сина, Бела, Зелена, Сина, Розова, Тен Што Ја Сочинуваат работата на некои од најдобрите современи уметници и фотографи во светот, нашата линија На Модерни Публикации нуди куриран избор на висококвалитетни, оригинални слики кои можат многу да ја подобрат вашата линија на производи или проекти. За трговците на мало, нашата комбинација на современи ликовни слики измешани со нашиот широк избор на забавни новини и најпродавани постери, создава неодолива мешавина на производи. Гикли (џи-клеј) е напреден процес на печатење за создавање висококвалитетни репродукции на ликовна уметност. Достижната извонредност што ја овозможува графиката На Гикли ја прави репродукцијата практично неразлична од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање На Гикли од галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија заврши е метод на истегнување на платно на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува без рамка презентација на готовата слика. импресионистичка слика на фламинго.

Параметри на производот

Стоката во категоријата