Лана Гроса Нијанси На Мерино Памук Дк Тежина Предиво - # Песок Камила Портокалова Темно Сива Сина Сива

Лана Гроса Нијанси На Мерино Памук Дк Тежина Предиво - Песок Камила Портокалова Темно Сива Сина Сива

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Лана Гроса Нијанси На Мерино Памук е фантастично градиентно предиво направено од 50% мерино волна и 50% памук. Ова предиво се состои од 4 тенки нишки споени заедно за да се создаде многу мазна транзиција на бојата. Забелешка : Секоја промена на бојата е внимателно врзана за да се осигура дека јазолот може да биде дискретно скриен во конците.Содржина на влакна : 50% Мерино / 50% Стил На Памук : ДК; Мерач : 6 стс= 1 " На нас 6-7кеин Тежина/Двор : 200гр/836гр : машинско Перење Нежно Ладно, Суво Рамно Направено ВО ИТАЛИЈА СОДРЖИНА НА ВЛАКНА : 50% Мерино/50% памук. ПРЕДИВО СТИЛ : ДК, МЕРАЧ : 6 стс= 1 " НА сад 6-7. ТЕЖИНА/ДВОР : 200гр/836ида. ГРИЖА : Машинско Перење Нежно Ладно, Суво Рамно. Произведено Во Италија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата