Викерман 4 Полноќ Зелена Мат Сјај Топката Божиќ Украс, по торба

Викерман 4 Полноќ Зелена Мат Сјај Топката Божиќ Украс, по торба

Во магацинот.
DEN 207.84
Тековен:

Викерман 4 " Полноќ Зелена Мат Сјај Топката Божиќ Украс. Завршете ја вашата колекција на украси за одмор со овој прекрасен Украс со Акцент На Сјајот. Се одликува со дупчено капаче кое е обложено со цветна жица за лесно украсување. вклучува 4 парчиња по торба. Се препорачува За Внатрешна Употреба. 4 Парчиња по торба. Мат И Сјај Заврши. Дупчат Капа Јамка Со Цветни Жица за лесно виси. Само За Внатрешна Употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата