Смешни Пи Ден Спирала Пи Математика 3. Плоштад Перница Покритие

Смешни Пи Ден Спирала Пи Математика 3. Плоштад Перница Покритие

Во магацинот.
DEN 1263.84
Тековен:

Висококвалитетен материјал и фина изработка. Кога софата, можете да се потпрете на неа; кога сакате работи, можете да го држите; перница за стол, перница за автомобил, внатрешна декорација. Може да се користи за секоја соба-спална соба, соба, детска соба, забавен автомобил, куќа за одмор. 100% откачи-полиестерска ткаенина.Двострано печатење. Дизајнот за отворање на скриениот патент, јадрото за утовар и истовар е погодно без губење на убавината. Исклучителна технологија за шевови за автомобили, одлична внатре и надвор, не е лесна за отворање, не е лесна за деформација, нема квалитет на извоз на топка!. Постојат обрасци од двете страни и не содржат Перници. Машината беше измиена под 60 ° C, а не избледена и анти-намалување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата