Пластична Кујна Храна Житни Култури Грав Ориз Складирање Бо Контејнер Случај

Пластична Кујна Храна Житни Култури Грав Ориз Складирање Бо Контејнер Случај

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Карактеристики : * Совршен За чување житни култури, закуски, брашно, шеќер и храна за домашни миленици* Вградениот диспензер за мерење на лажичка мери до 1 чаша, одличен за контрола на порциите* Комплетот вклучува 3 контејнери - секој држи до 23,75 чаши или 190 мл (околу 1 кутија за житни култури со големина на вредност)* Прицврстете ја мерната чаша и капакот ја одржува храната посвежа подолго спецификација : Материјал : Висококвалитетен Капацитет На Ппц : 2,5 Л/1,9 висина на контејнерот : 220мм; долна должина : 160ммков диа. : 86мм; висина : 49мм; Боја : Како што е прикажано пакетот Вклучува : 1 х Големи Житни Култури : 1. Поради разликите во опремата на фотоапаратот, интензитетот на светлината и екраните на екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од онаа прикажана на сликите.2. Поради рачно мерење, дозволете толеранција од 0,1-2см Изработена од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Параметри на производот

Стоката во категоријата