Прв Пат & Копродукции. Златен Обри Ѕиден Часовник, Фарма, Аналоген, 27. 1. 27. во

Прв Пат & Копродукции. Златен Обри Ѕиден Часовник, Фарма, Аналоген, 27. 1. 27. во

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Ништо не ја поврзува просторијата подобро од одличен часовник, а оној што ќе изберете да го поставите во вашиот дом или канцеларија треба да ја одразува вашата личност и стил. Те слушаме. Донесете домашен изглед на фарма денес со нашите Први И Копродукции. Златен Обри Бурлап Часовник. Изработен од метал со античка златна завршница, овој часовник има дијаметар од 27,5" што сигурно ќе биде централен дел на секој простор за живеење. Овој иновативен часовник, исто така, има преголемо лице од природна ткаенина со прикачени Римски бројки, што го прави совршено парче декор за секоја просторија. Наоѓањето на вистинскиот часовник што одговара на вашиот стил никогаш не било полесно благодарение на нашиот широк спектар На Први И Копродукции. решенија за мерење на времето. ГОЛЕМИНАТА Е ВАЖНА-Нашата Прва И Копродукција. Златниот Обри Бурлап Часовник има висина од 27,5", длабочина од 1,5" и должина од 27,5" што го прави совршен ѕиден часовник за секој простор за живеење, дом или канцеларија. ТОА Е ВО ДЕТАЛИТЕ-Нашиот круг Првпат И Копродукции. Златниот Обри Бурлап Часовник има античка златна завршница и е направен од железо. МОДЕРЕН и ФУНКЦИОНАЛЕН - овој прекрасен часовник има преголемо лице од природна ткаенина со прикачени Римски бројки, што го прави совршен за вашата дневна соба, кујна, канцеларија или која било просторија. ВИСАТ ТАМУ - овој часовник е дизајниран да се закачи на ѕидот и вклучува 1 клучалка на задната страна за лесна инсталација. Хардверот за виси не е вклучен. Потребна е 1 batt батерија за работа, не е вклучена. СТИЛ НА ФАРМА-Без разлика дали се преселувате во нов дом или барате подарок, направете изјава за акцент во секоја просторија со стилска и декоративна куќа на фарма и модерно парче Од Прв Пат И Копродукции.

Параметри на производот

Стоката во категоријата