Нурисон Изрази Модерна Разнобојна 5'3 7'5 Област Килим

Нурисон Изрази Модерна Разнобојна 5'3 7'5 Област Килим

Во магацинот.
DEN 852.32
Тековен:

Збирката Изрази од Хагаман содржи модерни апстрактни дизајни во богати бои, рачно врежани за дополнителна текстура, длабочина и димензија. Овие килими обезбедуваат и убавина и вредност. Направете изјава и изразете ја вашата креативност веднаш со оваа колекција. Лизгањето на лозите и лисјата добиваат експресионистички пресврт благодарение на драматично смелиот и преголем трибоен дизајн. Раскошната екру, чоколадо-кафеава и сина зрачат со модерна раскош, бидејќи луксузната рачна резба дава раскошна текстура и димензија. Напредно моќ разбој изградба за одлична вредност и квалитет. Лесно чистење и одржување на самото место. Килим рампа препорачува. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата