Заштитен Капак за слушалки, Заштитен Ракав За Слушалки Со Ткаена Шема Пренослив За Патување Дома За Канцеларија За IOS Слушалки Про Црна, Сива, Црвена, Сина, Зелена

Заштитен Капак за слушалки, Заштитен Ракав За Слушалки Со Ткаена Шема Пренослив За Патување Дома За Канцеларија За IOS Слушалки

Во магацинот.
DEN 230.08
Тековен:

Заштитен Капак за слушалки, Заштитен Ракав За Слушалки Со Ткаена Шема Пренослив За Патување Дома За Канцеларија ЗА IOS Слушалки Про Црна,Сива,Црвена,Сина,Зелена Спецификација : Тип На Ставка : Заштитен Капак За Слушалки : TPUColor : како што е прикажано на Сликата Серија на производи : дебелина на серијата ткаени модели 1.2 Mmapplicable Опрема : За IOS Слушалки Про Список На Пакети : 1 x Заштитна Слушалка покријте Го Куќиштето за полнење Од Повеќето Дневни Капки,Гребнатини И Испакнатини без Додавање На големо. Дизајн на ткаење, елегантен, изглед, убав и прецизен изглед. Горниот капак и дизајнот одделен со куќиште го олеснуваат инсталирањето и отстранувањето на заштитниот капак. Мини големина и лесен што лесно се зема, може да заштеди простор и да обезбеди чувство на рака. Изработен од мек тпу материјал, против гребење, против лизгање, издржлив, флексибилен и отпорен на удари.

Параметри на производот

Стоката во категоријата