Зандана Munchies, Нинтендо Прекинувач, Спокојство Forge, 00810109940110

Зандана Munchies, Нинтендо Прекинувач, Спокојство Forge, 00810109940110

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Зандана Мунчи е акциона авантура со пиксели-уметност, со фокус на лов на суштества, нивно готвење и јадење јадења за да стекнете способности. Комбинацијата на јадења што ќе изберете да ги јадете ќе влијае на целиот ваш стил на игра. Со стотици различни состојки, предмети, рецепти и оружје, можете да ги прилагодите вашите моќи и алатки за битките што претстојат. * Часови акциона авантура инспирирана од аниме, поставени над 9 фантастични светови • • Стотици состојки, предмети, рецепти, оружје и комбинации за да изградите сопствени сопствени вештини.• 3 нивоа на тежина - Чирак На Извршен Готвач – за да ја направат играта достапна за секого.* Длабока приказна полна со чудни ликови, темен хумор и пресврти на заплетот • Над 40 оригинални песни, составени од реј.• Јазици - англиски, германски, Јапонски, Поедноставен кинески, шпански и Традиционален кинески текст во играта.

Параметри на производот

Стоката во категоријата