Ревенти Нови Наклонети Потпетици За Женски Обични Сандали За Носење, Ретро Папучи Со Отворени Прсти Розова 7

Ревенти Нови Наклонети Потпетици За Женски Обични Сандали За Носење, Ретро Папучи Со Отворени Прсти Розова 7

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Нови Наклонети Потпетици За Женски Обични Сандали За Носење, Ретро Влечки Со Отворени Прсти карактеристики : 1.Висок квалитет, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото.2. Обични чевли,чевли За Плажа, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! 3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини боја дизајн за вас и вашето семејство или љубовник изберете.4.Лесен чевел за одење,Удобен дизајн,мода и личност.5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. Пол : Женисоодветна Пригода : Лежерни Сцени : Надворешен Стил : Лежерна Текстура : Вештачка Текстура На кожен ѓон : Текстура На Гумена Влошка : вештачка кожа етикета : Yо Стил : Висок Стил На Квадратни Пети : 7см/2.76"Метод На Затворање : Лизгање На Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) NOTE : 1.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.2.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.Дозволата дозволува мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.Големина : 39 ЕУ : 38 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 САД : 7 Нога Должина : 24,5 см/9,65 " летни сандали за жени. жените сандали дозвола под 5 5$15. сандали за жени облечени лето. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми.

Параметри на производот

Стоката во категоријата