Цврсти Индустрии 321913

Цврсти Индустрии 321913

Во магацинот.
DEN 270.08
Тековен:

Капакот На Серијата D-XL - црните крути светлосни капаци се совршено решение за стил и функција. Дајте му на вашето возило уникатен изглед, истовремено заштитувајќи ја вашата инвестиција. Овие светлосни капаци се направени од издржлива поликарбонатна пластика која нуди дополнителен слој на заштита за леќата на ВАШАТА LED светлина. Овие капаци се прицврстуваат и исклучуваат, така што нивното заменување е едноставно и лесно. Тие се совршени и за состојби за кои се потребни навлаки на дополнителните светла. Карактеристики : Боја-Црн лесен За Прицврстување И Исклучување На Пластика Од Поликарбонат Дополнителен Слој На Заштитни Фитови D-XL Серија И сјај XL серија lights Dimensions-4 "x 4 " *Продаден Како Индивидуален Спецификации : Тип : Coversbox Димензии : 1 "H x 5" W x 7 " LT : 0.1 lbs UPC : 849774026461 D-XL Серија Светлосен Капак. Црно. Поликарбонатна Пластика.

Параметри на производот

Стоката во категоријата