Богатствата На Каролина Ck5518pw Африкански Сив Папагал Љубов Платно Ткаенина Декоративна Перница, Црвена, 12h x16W, разнобојни

Богатствата На Каролина Ck5518pw Африкански Сив Папагал Љубов Платно Ткаенина Декоративна Перница, Црвена, 12h x16W, разнобојни

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Богатствата На Каролина CK5518 PW1216 Африкански Сив Папагал Љубов Платно Ткаенина Декоративна Перница, Црвена, 12h x16 W, разнобојни Го Слават празникот на Денот на Вљубените со оваа декоративна Перница За Денот на Вљубените. Оваа Украсна Перница Од Платнена Ткаенина е од колекцијата Богатства На Каролина Љубовта е. Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Приближно 12 инчи на 16 инчи измерени од аголот на перницата. 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма. Оваа перница е направена од богатствата на каролина нов материјал кој е ткаен за да биде отпорен на вода. Оваа мека платнена ткаенина може да се користи внатре на каучот или надвор на дворот, тремот или верандата. Ние ја обојуваме ткаенината со бои кои се брзи во боја и изградени за да се справат со времето. Три парчиња ткаенина се зашиени заедно за да се создаде измама, а потоа во внатрешноста на измамата се става полиестерска влошка за да се формира перницата. Перницата е преполнета и ја држи својата форма. И измамата и влошката за перница се . Сите перници се рачно изработени и може малку да се разликуваат по големина. Оваа Перница е од каролина Богатства Птици категорија на производи. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Параметри на производот

Стоката во категоријата