Пајл Машка Јакна Стоечка Јака Надворешна Облека Палто Со Патент Секојдневни Мантили Со Долги Ракави Зимски Топло Црно 2XL

Пајл Машка Јакна Стоечка Јака Надворешна Облека Палто Со Патент Секојдневни Мантили Со Долги Ракави Зимски Топло Црно 2XL

Во магацинот.
DEN 479.84
Тековен:

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Јакна Палто Мажи Долг Грашок Палто, Мажи Typeот Палто Тип На Шема : Боја Блок, Патент, Џебови Боја : Црна, Сина, Црвена, Зелена, Сива (Опционално)Големина : М, Л, XL, XXL, 3 XL, 4 XLMaterial : Полиестернеклин : Стојат Ѓердан : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долго Сезона на ракави : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Одличен квалитетен материјал, мека ткаенина може да ве стопли цел ден.2. Должина на колкот со ласкаво директно вклопување, разноврсен паун што може да се облече или да се носи лежерно.3. Облека совршена за да ви одговара омилени фармерки, панталони итн.4. Тоа е безвременско класично парче надворешна облека што ќе стане главен елемент во вашата гардероба.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Зимски Капути : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Зимски Топол Капут За Мажи,Секојдневен Деловен Капут Од Грашок, Мажи Долги Ракави Стојат Јакна За Вратот. Материјал-100% Полиестер. Мажите Зимски Јакни Се Направени Од Лесна Мека Ткаенина, Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн - Машкиот Секојдневен Капут За Јакна Има Јака За Вратот, Цврста Боја, Еднократен, Мек И Удобен Материјал, Модна Цврста Боја, Два Странични Џебови, Лабав Стил Може Да Собере Повеќе Тело за Мажи. Повод-Машката Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата