Армен Живеат Титана 30 Барстол во Заливот Обурн заврши Со Кафеав Стп тапацир

Армен Живеат Титана 30 Барстол во Заливот Обурн заврши Со Кафеав Стп тапацир

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Armенската преодна столица За Живеење Титана е извонредно парче кое сигурно ќе го подобри стилот на секое современо домаќинство. Елегантниот стил и разноврсноста на оваа столица го прави совршено прилагоден за различни модерни дизајни на кујни и барови. Титана има цврста метална рамка и кадифен тапациран седиште и грб. Додадената функционалност за вртење од 360 степени ја прави Титаната многу мобилна. Титаната е достапна во два стила обурн Беј заврши Со Кафеава вештачка кожа и Минерална завршница со тапацир од тутун бандеро. Секој стил доаѓа во вашиот избор од 26 инчен бројач или 30 инчен бар висина. Армен Живеат Титана 30 "Барстол Во Обурн Беј заврши Со Кафеава Стп тапацир : Армен Живеат Титана 30" Барстол Во Обурн Беј заврши Со Кафеава Стп тапацир. Уникатниот заоблен грб и додадениот потпирач за нозе ја подобруваат стабилноста и поддршката. Функцијата за вртење од 360 степени овозможува висока подвижност. Димензии на производот : 20 "W x 21" d x 39 "H SH : 30". Цврста конструкција за долгогодишно уживање. 1 Година Ограничена Гаранција на производителот. ЗАБЕЛЕШКА : бојата И заситеноста на Ткаенината може да варираат поради осветлувањето и поставките на екранот на мониторот/телефонот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата