Зачувај Ја Планетата Оди Зелена Љубов Ден На Планетата Земја Поштенски Дуксер Машки Женски Брендови БРИСКО 5Х

Зачувај Ја Планетата Оди Зелена Љубов Ден На Планетата Земја Поштенски Дуксер Машки Женски Брендови БРИСКО 5Х

Во магацинот.
DEN 480.00
Тековен:

Сакате да се почестите со нешто? Што велите за овој патент дуксер. Печатената графика покажува дека сте еко воин. Исто така, прави одличен подарок, затоа имајте го на ум следниот пат кога ќе треба да купите роденденски подарок. Големина 5х Голем : Ширина На Градите/Предна Должина 34 "х 34". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

Параметри на производот

Стоката во категоријата