5 8маш до 1 4женски Навој Завртка Микрофон Штанд Клип Монтирање Адаптер Додатоци

5 8маш до 1 4женски Навој Завртка Микрофон Штанд Клип Монтирање Адаптер Додатоци

Во магацинот.
DEN 239.84
Тековен:

Карактеристики : сосема нов и квалитетен.Завртки за прицврстување На штандот за Микрофон За да ги задоволат вашите потреби, мала тежина и лесен за употреба.Професионален Навој За Завртки-5/8" машки до 3/8" или 1/4" адаптер за навој за женски завртки ви овозможува да конвертирате држачи за микрофон и држач за удари од 3/8" или 1/4" навој до 5/8",или 3/8" до1/4".Микрофон Стојат Додаток-микрофон држач адаптер поврзете го вашиот микрофон На Бум Рака Микрофон Стојат со 3/8 " или 1/4".Лесен за инсталирање-Изработен Од алуминиумска легура, извиткана површина, анти-лизгање, целосна и длабока нишка без бруси, удобен за инсталирање, стабилен и цврст.Соодветни Места-Работи со повеќето монтирања на микрофонот. Се користи за поврзување на интерфејсот на држачот за монтирање/суспензија за професионален микрофон за снимање.Спецификации : Материјал : Пластика, Метала Стилови : Пластика, 5/8" Машки до 3/8" Женски Б Стилови : Пластика, 5/8" Машки до 1/4" Женски Ц Стилови : Метал, 5/8" Машки до 3/8" Женски Стилови Д : Метал, 5/8" Машки до 3/8" Женски Е Стилови : Метал, 5/8" Машки до 3/8" Женски Ф Стилови : Метал, 3/8" Женски до 1/4" Машки Пакет Листа : 1 X Микрофон Штанд Клип Адаптернота : Ве Молиме Погледнете го Мерењето. Малата грешка во мерењето е дозволена во нормален опсег.Може да има мала разлика во бојата поради мониторот, камерата или други фактори, ве молиме погледнете ја физичката ставка. сосема нов и квалитетен. Завртки за прицврстување На штандот за Микрофон За да ги задоволат вашите потреби, мала тежина и лесен за употреба. Професионален Навој За Завртки-5/8" машки до 3/8" или 1/4 "женски адаптер за навој за завртки ви овозможува да конвертирате држачи за микрофон и држач за удари од 3/8" или 1/4" навој до 5/8",или 3/8" до1/4". Микрофон Стојат Додаток-микрофон стојат адаптер поврзете го вашиот микрофон На Бум Рака Микрофон Стојат со 3/8 "или 1/4". Лесен за инсталирање-Изработен Од алуминиумска легура, извиткана површина, анти-лизгање, целосна и длабока нишка без бруси, удобен за инсталирање, стабилен и цврст.

Параметри на производот

Стоката во категоријата