Супермен Бидете Смирени И Повикајте Тавански Вентилатор и Лесен Ланец За Влечење

Супермен Бидете Смирени И Повикајте Тавански Вентилатор и Лесен Ланец За Влечење

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

За Производот : со овој нов производ Од Графика И Повеќе, конечно можете да го додавате вашиот тавански вентилатор или светлосно влечење! Оваа денди ставка вклучува конектор за топчести синџири, така што лесно можете да го закачите ова на вашиот постоечки вентилатор или светлосно влечење. Исто така, се одликува со дизајн на врвот на смола по ваш избор, кој можете да го изберете од нашата широк спектар на дизајни. Прикажаниот топчест синџир од 8" (20,3 см) е вклучен и може лесно да се скрати по желба. Дизајнот мери приближно 1,0" (2,5 см) во дијаметар. за Дизајнот : Супермен е создаден од Џери Сигел и Џо Шустер. Безвременската приказна за вонземско бебе испратено на Земјата Од планетата Што умира Криптон, Супермен се појави во безброј СТРИПОВИ, цртани филмови, филмови и многу повеќе, борејќи се за Вистината и Правдата. Ако сте обожавател, ќе ви се допадне овој официјален производ На Супермен! Со овој нов производ Од Графика И Многу Повеќе, конечно можете да го пристапите вашиот тавански вентилатор или светлосно влечење! Оваа денди ставка вклучува конектор за топчести синџири, така што лесно можете да го закачите ова на вашиот постоечки вентилатор или светлосно влечење. Исто така, се одликува со дизајн на врвот на смола по ваш избор, кој можете да го изберете од нашата широк спектар на дизајни. Прикажаниот топчест синџир од 8" (20,3 см) е вклучен и може лесно да се скрати по желба. Дизајнот е со дијаметар од приближно 1,0" (2,5 см). ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : производите На Супермен што се продаваат По Графика и Повеќе се загарантирани автентични, квалитетни и официјално лиценцирани Од Ворнер Брос. СУПЕРМЕН и сите сродни ликови и елементи ● & TM DC Стрипови (s19). Графика И Повеќе производ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата