АЛУМИНИУМ РАБ XD ГРАНАТА 18X9in Сатен Црна Бланширан Финиш, XD82089050912NUS

АЛУМИНИУМ РАБ XD ГРАНАТА 18X9in Сатен Црна Бланширан Финиш, XD82089050912NUS

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

XD Тркалата ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот од 1995 година, а со немилосрдната потрага за соочување со можноста ја поставија границата на 11. Дизајнирани за оние кои не прифаќаат средина, XD Тркалата ги поместуваат границите на стилот, опремата и финишот за секој камион, Џип, ТЕРЕНЕЦ или UTV. XD Алуминиум Раб XD820 ГРАНАТА 18 X9in Сатен Црна Бланширан Финиш, XD82089050912 NUS Модел Број-XD820 Граната Производителот Дел Број-XD82089050912 NUS Шема Болт-5x127 Офсет12 mm Задниот Простор-4.53.

Параметри на производот

Стоката во категоријата