Стиснете Прстен Лесно Оптоварување Клуч Клип-Црна

Стиснете Прстен Лесно Оптоварување Клуч Клип-Црна

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Кажете збогум на скршените нокти и фрустрацијата од вчитување стандарден сплит прстен. Потребно е само нежно стискање за лесно вчитување на клучевите на овој уникатно дизајниран сплит прстен. Формирана од термички обработен нерѓосувачки челик со силен клип, стискањето лесно и безбедно се прицврстува на џебовите, чантите, торбите и речиси секаде каде што ви треба. Спецификациибојка : Црнопримарна Боја : Црна Должина : 1.2 "Ширина : 2.4" Висина : 0.5" - СКУ : ПРОКТ5332 Ните Изе НИТ-КСКР-01-Р6 2019 Стегање Лесно Оптоварување Клуч Клип-Црна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата