Гупги Мало Бебе Момчиња Девојчиња Боди Со Долги Ракави Ромпер Цветни Панталони Капи Печатени Букви Облека Во Собата

Гупги Мало Бебе Момчиња Девојчиња Боди Со Долги Ракави Ромпер Цветни Панталони Капи Печатени Букви Облека Во Собата

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Големина : 70, 80, 90, 100. 100 Должина : 43 Биста : 54 должина На Панталони : 42 Советувана Возраст : 12-24 Месеци.26 должина На Панталони : 16.Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата