Глобал Нов А Ц Компресор Одговара изберете: 2015 - ХОНДА ЦР-В, -АКУРА ИЛКС

Глобал Нов А Ц Компресор Одговара изберете: 2015 - ХОНДА ЦР-В, -АКУРА ИЛКС

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

гпд компресорите се 100% тестирани на истекување со спектрометри на хелиум. На секој нов дизајн на компресорот се изведува тест за издржливост од 200.000 милји. Сите компресори од серијата 65 доаѓаат со соодветна количина на масло во внатрешноста на компресорот за секоја апликација. Глобал 6513285 Нов Компресор За Климатизација Одговара Изберете : 2015-2016 ХОНДА ЦР-В 4 Цил 2,4 Л 2016-2021 АКУРА ИЛКС 4 Цил 2,4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Параметри на производот

Стоката во категоријата