Заштитен знак Ликовна Уметност Букет За Денот На Мајките Платнена Уметност Од Al Лин

Заштитен знак Ликовна Уметност Букет За Денот На Мајките Платнена Уметност Од Al Лин

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Уметник : Fl Линесубјект : Цветен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Галерија Ова подготвено за закачување, уметничко парче завиткано во галерија содржи цвеќиња во зелена позадина.Al Лин Е Современ Уметник кој користи светли бои и скриптиран текст за да пренесе разиграна тема во сите нивни парчиња. Гикли (џи-клеј) е напреден процес на печатење за создавање висококвалитетни репродукции на ликовна уметност. Достижната извонредност што ја овозможува графиката На Гикли ја прави репродукцијата практично неразлична од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање На Гикли од галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија заврши е метод на истегнување на платно на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува без рамка презентација на готовата слика. цвеќиња преку зелена позадина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата