Јуствх Жените Гледаат-Преку Чипка Спојување Туника Прстен Кондол Бебешка Кукла Еротски Лак Без Грб Ноќница

Јуствх Жените Гледаат-Преку Чипка Спојување Туника Прстен Кондол Бебешка Кукла Еротски Лак Без Грб Ноќница

Во магацинот.
DEN 271.84
Тековен:

Џаствх! Меко чувство, удобно, дише и погодно за кожата за носење. Жените Гледаат Низ Чипка Спојување Туника Прстен Кондола Бебешка Кукла Еротски Лак Без Грб Ноќница-Одговара на совршена облека за секој женски плакар. Дозволете да станете супер привлечен протагонист во секоја жешка и слатка ноќ. За Оваа Ставка(имаме за цел да ви покажеме точни информации за производот). 1.Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2.Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. 3.Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење(забелешка 1см=0,39 инчи). Ви благодариме за разбирањето. Кликнете на " Just VH", ќе најдете повеќе стилски, пријатни предмети. Содржина На Пакетот : . 1 х Долна Облека Женски Секојдневни пижами. Материјал : Полиестер, Тип На Ткаенина : Чипка. Секси Долна Облека. Прилагодлив Ремен. Еднобојна Бебешка Кошула За Спиење. Елегантен Млад Стил. Прилики : Секојдневно, Секојдневно, Секси, Дома, Секојдневно, Ноќе, Спиење, Забава Со Пижами.

Параметри на производот

Стоката во категоријата