Кликер За Презентација, Силно Практично Пенкало За Далечински Управувач Силно Анти Мешање За Состанок За Канцеларија За Училница

Кликер За Презентација, Силно Практично Пенкало За Далечински Управувач Силно Анти Мешање За Состанок За Канцеларија За Училница

Во магацинот.
DEN 2152.96
Тековен:

Кликер за презентација, Силно Практично Пенкало За Далечински Управувач Силно Анти Мешање За Состанок За Канцеларија За Училници Спецификација : Тип На Ставка : Пенматеријал За Далечински Управувач : Пластика Големина на Производот : Прибл. 14см / 5.5 неприбли. 4см / 1.6 неприбли. 3см / 1,2 инет Тежина : 68 далечинско Растојание За Далечинско Управување : Прибл. Технологија за Безжична Контрола 15-20м / 5.9-7.9 : 2.4 Гадаптер Батерија : 2 x Aaa Батерии Испорачани Без Батериикомпатибилен Систем : За ЗА OS X За Список Со Пакети : 1 x Далечински Управувач Pen1 x Приемник 1 x Упатство За Употреба Повеќенаменска : функцијата за презентација на кликерот за презентација вклучува Страница нагоре/надолу, слајд шоу и празен екран, тоа е мултифункционална алатка. Силна Практичност : Електронскиот покажувач е совршена комбинација на безжичен глушец и безжичен презентер, многу практична. Лесен За Употреба : далечинскиот управувач за безжичен презентер лесно може да контролира мултимедија преку следниве функции, контрола на јачината на звукот, репродукција и пауза итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата