САМОВИЛА СВЕТЛА-ТОПЛА БЕЛА ЛЕР-ЗЕЛЕНА ЖИЦА ФТ

САМОВИЛА СВЕТЛА-ТОПЛА БЕЛА ЛЕР-ЗЕЛЕНА ЖИЦА ФТ

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Соларни Самовила Светла Топло Бело ЛЕР Различни режим осветлување, трепка, трепка, бледнеат и исклучување, Цврста Зелена Жица 12 нога Должина Отстранлив Земјата скок вклучени Земјата скок прилагодува на саканата позиција агол и се распаѓа за лесно складирање Виткање во различни форми Може да се користи Со Самовила Градина Предмети Вклучување/Исклучување копче СОЛАРНИ САМОВИЛА СВЕТЛА-ТОПЛО БЕЛО ЛЕР-ЗЕЛЕНА ЖИЦА 12 СТАПКИ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата