Заштитен знак Ликовна Уметност Малата Бриар Роуз Платнена Уметност Од Наташа Вескоат, Црна Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Малата Бриар Роуз Платнена Уметност Од Наташа Вескоат, Црна Мат, Сребрена Рамка

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Подготвена за презентација во рамка достапна Во различни големини Заштитен Знак Ликовна Уметност "Малата Бриар Роуз" Платнена Уметност Од Наташа Вескоат, Црна Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Наташа Вескоат. Тема : Фантазија. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Параметри на производот

Стоката во категоријата