Фантазија Полиња-Лебедово Езеро Игра Суета Маса И Столче Во Собата

Фантазија Полиња-Лебедово Езеро Игра Суета Маса И Столче Во Собата

Во магацинот.
DEN 1279.84
Тековен:

На секој мал танчер му треба совршено место за да се подготви. Дајте му на вашиот омилен танчер најзабавно и елегантно место за облекување пред нивниот голем танцов рецитал со Суетата На Лебедовото Езеро и Столицата. Суетата е рачно насликана и рачно издлабена светло бела боја и содржи елементи на балерински влечки и грациозни лебеди на нејзината површина. Една фиока во центарот се повлекува за да открие простор за лепење ситници како што се вратоврски за коса, четка, шминка, лак и други забавни ситници. Столицата е цврста и безбедна и држи до 100 килограми. Донесете ја суетата дома денес и направете ја нивната расадник да се истакне! Се препорачува за возраст од 3 години и повеќе. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ од ГУШЕЊЕ Мали делови. Не за деца под 3 години. Нетоксична боја за деца. Дизајниран со издржлива дрвена конструкција и тестиран за стабилност. Совршено место за вашите деца за учење и забавни активности. Вклучено е вистинско Огледало. Табела мерки : 25.875 "(Ш) * 11.75" (Л) * 39.125 " (Ж). Мерки за стол : 14 "(Ш) * 12 "(Л) *14,75 " (Ж). Тежина капацитет : 100 фунти. Возраст 3 и повеќе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата