Каролини Богатства BB8502CO Исландски Овчар Божиќ Керамички Украс, во, разнобојни

Каролини Богатства BB8502CO Исландски Овчар Божиќ Керамички Украс, во, разнобојни

Во магацинот.
DEN 287.84
Тековен:

Каролини Богатства BB8502 CO1 Исландски Овчарски Божиќ Керамички Украс, 3 во, разнобоен Керамички Украс кој раса специфични Исландски овчарски уметнички дела. Прославете Го Божиќ со Овој Божиќен Украс. Порцелан Круг, 2.8125 инчен дијаметар. Овој сјаен бел керамички украс е одличен За Божиќ. Вклучен е мал златен кабел за закачување. Задниот дел на украсот е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Ова е сјајна површина, затоа проверете дали дозволувате секоја персонализација добро да се исуши пред да ја тестирате областа. Персонализирајте со датум, година или порака до пријател Овој Украс е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Порцелански Круг. 2.8125 инчен дијаметар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата