Проверете Бејзбол Софтбол Дрес, Млади Мали, Црни Со Бели Нагласува

Проверете Бејзбол Софтбол Дрес, Млади Мали, Црни Со Бели Нагласува

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Дресот ЗА Проверка НА ШАМПРО е стандарден дрес за игри и одличен избор за облека на вашиот тим. Со кроеви и големини за мажи и жени од сите возрасти, тој е погоден за бејзбол, брз софтбол или бавен терен и т-топка. Дизајниран со раглански ракави за слобода на движење. Двојна игла за издржливост. Технологијата На Погонска Опрема на лесната ткаенина ја отстранува влагата, одржувајќи ги спортистите поудобни. Направено со мини мрежести влошки со рамен грб за промовирање на циркулацијата на воздухот и зголемување на дишењето. Вградениот крој на кошулата е направен за да ја следи контурата на телото додека овозможува лесно движење. Достапно Во машки големини S-2 XL, женски големини S-2 XL и младински големини XS-L во 10 комбинации на бои. Проверете Бејзбол Дрес-ЦРНО ТЕЛО, БЕЛО ТЕЛО-С.Дизајниран Со раглан ракави за слобода на движење. Двојна игла за издржливост. Технологијата На Погонска Опрема на лесната ткаенина ја отстранува влагата, одржувајќи ги спортистите поудобни. Направено со мини мрежести влошки со рамен грб за промовирање на циркулацијата на воздухот и зголемување на дишењето. Вградениот крој на кошулата е направен за да ја следи контурата на телото додека овозможува лесно движење. Достапно Во машки големини S-2 XL, женски големини S-2 XL и младински големини XS-L во 10 комбинации на бои.

Параметри на производот

Стоката во категоријата