Акме Фиока Конзола Маса Во Еспресо Заврши 97420

Акме Фиока Конзола Маса Во Еспресо Заврши 97420

Во магацинот.
DEN 2384.00
Тековен:

Добијте исклучителна вредност на овој преоден филберт градите. Одликувајќи се со богата завршница, фиоките и отворените простори даваат многу простор за складирање. Масата изгледа одлично со или без вклучените плетени корпи за гајба.Потребно Е Некое Собрание. Карактеристики : Димензии На Производот : 54"L x 17.6"W x 30"HFinish : Espresso Material : Дрво, Фурнир (Дрво), Инженеринг Wood Style : Потребно Е Преодно Склопување : Да Направено Во Chinadelivery Опции : Вклучена Е Бесплатна Испорака На Тротоарите Испорака на бела Ракавица достапна за дополнително Предупредување За Полнење : овој производ Може да ве изложи на хемикалии, вклучително И Формалдехид, кој е познат На Состојбата на калифорнија Ќе Предизвика Рак И Вродени Дефекти или друга репродуктивна штета. Правоаголни Гради. 6 Фиоки. Дрвена Рамка. 4 Само Кошница Фронтови. Метална Странична Фиока За Лизгање. Кликнете овде за да го видите водичот за склопување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата