Визија Адрастеја Пресушен Тепих Со Цврста Површина, Морнарица, 5'1 7'6

Визија Адрастеја Пресушен Тепих Со Цврста Површина, Морнарица, 5'1 7'6

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Колекцијата На Килими За Визија има софистицирани внатрешни подни облоги идеално стилизирани за денешната урбано-шик мансарда или современа семејна соба или дневна соба. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Достапно во повеќе големини. 70% Полипропилен, 30% Полиестер. Боја : Морнарица. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Тон-На-Тон Област Килими. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Достапно во паметни, вкусни бои и големини за да одговара на секоја просторија од вашиот дом или канцеларија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата