Хемптон Форџ Томодачи Жетва 13-Парче Блок Во Собата

Хемптон Форџ Томодачи Жетва 13-Парче Блок Во Собата

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Исечете и исечете ги на коцки до содржината на вашето срце со овој неверојатен комплет за ножеви од дрво од багрем. Атрактивното природно жито додава топол, богат допир во вашата кујна. Комплетот вклучува нож за готвач, нож за леб, нож сантоку, помошен нож, 6 ножеви за стек, нож за паринг, кујнски ножици и блок за ножеви од дрво. Материјал : Дрво/ Нерѓосувачки Челик. Миење Раце Само. Увезени. Природен Блок За Прибор За Јадење Од Борово Дрво.

Параметри на производот

Стоката во категоријата