Моќност Запре Задна Керамичка Сопирачка Рампа Со Дупчат Одговара Нисан Титан

Моќност Запре Задна Керамичка Сопирачка Рампа Со Дупчат Одговара Нисан Титан

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Комплетот За Надградба На Сопирачките Z23 го олеснува завршувањето на работата на сопирачките со вклучување на се што ви треба : совршено усогласени Дупчат, Дупчиња Ротори, Z23 Еволуција Спортски керамички влошки за сопирачки Од јаглеродни влакна, надграден хардвер и лубрикант со високи перформанси.

Параметри на производот

Стоката во категоријата